Srpen 2012

Trafika :-D

27. srpna 2012 v 17:03 | M.A(M.) |  Info
Tak tu tak sedím a koukám na tvd a napadlo mě že bych mohla udělat něco jako časák,prto ten divn j název´. Samozřejmě by se tento "čásák" týkal tvd al šlo by vlastně o dukument ve wordu ktej si můžete vitisknout. Byly by tam informace o tvd 4.sérii Nině atd. Něěco jak tyhle ty články,akorát by to bylo jako časák,třeba jako víc obrázků,drby o tvd,křížovka,různé typy na looky např. Niny a jiných postav tvd a spolstu dalších věcí. Samozřejmě jako tytulní stránka i obsah,ale bylo by to každý měsíc tak pár stran-maximálně cca 3o. Jste pro? PIšte do komentářů.(samozřejmě by to bylo zadarmo.)
Prosím pište komentíky co si o tom myslíte.
Lily(M.)

NOvinky sou opět tady!

27. srpna 2012 v 12:43 | M.A(M.) |  News-M.A
Ahojky,tak už jsem zpátky a mám tu něco pro vás,na internetu jsem našla jeden takovej obrázke vlastně video který mi přišl odocela vtipný :-D. Sice nevím jestli je to Katharine nebo ELena ale posuĎte sami. No,když se tak pozorněji zadívám...bude to katharine.

Také tu mám pár novinek:
Vím, že je ještě času dost, ale máte už nějaké novinky o další sérii?
Elenina "smrt" těžce dopadne na Matta a Jeremyho. Julie Plec říká: "Myslím, že to nejhorší na tom vše je, že ti dva se spolu domluvili a chtěli odvést Elenu z města, aby tohle nemusela být součást jejího života a teď v důsledku jejich chování, že byli v nepravou chvíli na mostě, se Elena bude muset stát něčím, čím nikdy nechtěla být. Matt se s tím bude velice těžce vypořádávat. Zabere mu to nějaký čas než se přes to dostane. A řekla bych, že určitě Jeremy, který takovýhle osud pro svou sestru nikdy nechtěl, bude na celou situaci reagovat a půjde proti Rebece za to, co udělala. Možná to bude tak trošku odveta."
Může se upírka Elena znovu stát člověkem?
Zatímco Julie Plec a ostatní scénaristé začnou tvrdě pracovat na 4. sérii už velmi brzo, členové hereckého obsazení mají své představy o tom, jak by to mohlo dále pokračovat, zejména, co se týče upírské Eleny. A jaké jsou ty nejzajímavější návrhy? Paul Wesley říká toto: "Myslím si, že podstatná část další série bude věnována tomu, jak napravit tuto situaci, nebo se s ní nějak vyrovnat - popřípadě ji nějak zvrátit." Až čas ukáže, jestli je to možné, nebo ne. Ale jedna věc je jistá - scénaristé čelí velmi náročnému úkolu. "Jsem z toho velmi nadšený, ale mám i trochu obavy. V našem seriálu bylo velmi důležité toto nevinné děvče, které si vytvořilo vztahy s temnými postavami - s těmito ohrožujícími, zlými bytostmi - které se mohli kdykoli napít její krve a zabít ji. Teď ji to už nebude ohrožovat. Nači scénaristé jsou velmi talentovaní a jsem si jistý, že budou vědět, jak dál," říká Paul. Ian si však myslí, že ve světle všeho, co se děje, se všichni dají dohromady: "Zdá se mi, že to bude týmová práce (pomoci Eleně). Bude to i velmi zvláštní. A pro bratry to současně bude i pořádně trapné. Je tu dívka, kterou milujete a vy jste přispěli k tomu, že se její život obrátí vzhůru nohama. Bude to určitě velmi zajímavé."
Jak bude Bonnie reagovat, když zjistí, že Elena je nyní upír?
NO,vezmu li v úvahu že se Bonnie už nekámoší s Caroline kvůli tomu že je upír a taky sama upíry moc nemusí..."Jsem velmi zvědavá na její reakci na Elenu, která se mění na upíra. Nemyslím si, že to vezme příliš dobře," řekla Kat Graham. "Pravidelně čistí všechen nepořádek a dělá spoustu rozhodnutí, které by v jiných situacích dělat ani nemusela. Nevím, jaky to bude mít vliv na její pocity a postoje k Eleně
JEstli vás zajímá něco ohledně Původních tak si rozhpodně pustě tohle to vydeo je taam popsaný jak je to s tout jejich linii a kde scénaristi berou nnápady atd. http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&list=PLF6086739567BB60A&v=KPYcEouZCQU
Všichni už netrpělivě očekávají 4. sérii, ale aspoň na chvíli, si můžeme ve formě 3 minutových přeřeků a jiných kiksů a blbostí, zavzpomínat na sérii předchozí! JE to fakt sranda a mě se tade najvíc líbil ten konec a jak katherine naběhla d ozdi :-D pokud o to stojíte tak klikněte :
(EDNA,mé dojmy, a jíné blogy např. s Egrangerem a my life.)

Castingové novinky part.4. - 4. série

25. srpna 2012 v 11:32 | M.A(M.)
K vedlejším rolím, které ztvární nový příchozí Todd Williams, Phoebe Tonkin a Grace Phipps se přidává další.
TVGuide.com zjistil, že David Alpay byl obsazen do role profesora Shanea. Atraktivního a charismatického věřícího v okultní vědy a magii, který má společnou minulost s Bonnie Bennett a její rodinnou.
Kanadský herec, jehož filmografie obsahuje The Tudors nebo Fairly Legal, se poprvé objeví ve čtvrté epizodě nadcházející série.(EDNA)


obrázky momentálně nebudou protože se m iseká google.
Lil(M:)

Castingové novinky part.3. - 4. série

23. srpna 2012 v 8:43 | M.A(M.)
Od ukončení Secret Circle se o tom spekulovalo a mluvilo, až se nakonec tužby staly skutečností. Bývalá čarodějka z Tajného kruhu míří mezi upíry.
Forwood tým by se měl mít na pozoru, neboť Phoebe Tonkin si zahraje Hayley, divokou, sexy a velmi volnomyšlenkářskou kamarádku, se kterou Tyler sdílí minulost a poprvé se objeví v 3. díle.
Naposledy jsme vlkodlaka viděli, když Klaus převzal Tylerovo tělo, aby se zachránil před záhubou. I když jeho láska Caroline věří, že mu řekla své sbohem, brzy zjistí, že je pořád naživu - jen v jiném tě(EDNA)

Vypadá to na spoutu nových herců vidte? Ato není všechno do seriálu přibude ještě jedna osoba alew tu si necám na příště. Dneska odjíždím na čtyři dny pryč,datum z věřejnění článku Castingové novinky part.4. - 4. série jsem nastavila na 25.82012.
Hezký prázdniny!
Lily(M:)

VIdeo ke 4.sérii

20. srpna 2012 v 18:11 | M.A(M.)
POdívej te se rychle co jsem našla,davam to sem hodně narychlo protože musim uý vypnout nootebok.

Elena si vzpomene na to co ji Damon vymazal z paměti:-D supr co?
M.-Lily

soutěž všeználek 1.série TVD

20. srpna 2012 v 13:19 | M.A(M.)
Tkaže rozhodla jsem se zorganizovat takovou menší soutěž. Jedná se o titul všeználek 1.série TVD. Takže jestli vás to zajímá neváhejte se přidat :-D. No,a pravděpodobně teĎ ke těm pravidlům že? :-D
3. Září zde najdete první kolo testu. Přesný počet otázek se zatím neví ale jedná se o ccca 7-13 otázek v jednom kole. Některé otázky budou typu Ano/Ne jiné zase a) b) c) d) a najdou se tam dokonce i otázky bez nápovědy třeba Co divného se stalo když Elena jela s Bonnie v autě? Chápete. Takže,odpovědi pište do komentářů prvních tři co zprávně zodpoví otázky postoupí do druhého kola. Jednoduché že? :-D
(Tvšeználek 1.série TVD bude teda mít dvě kola.)
Aa málem bych zapoměla. Odměna ta vyhrání soutěže je diplom:všeználek 1.série TVD
a TVd rozvrh hodin(sic pošlu obrázek ale musíte si ho vytisknout sami doma)( a obrázek na tom bude rovněž z 1.série) druhý v pořadí dostane diplom za druhé místo v soutěži a třetí místo diplom za třetí (logicky že ?:-D)

Všichni zůčastnění dostanou diplom za účast!
PS:Proto prosím aby jste uvedly svůj e-mail v komentářích.
Předem díky za účast!
Lily(M.)

vyberte si...Nový kabát blogu -část II.

20. srpna 2012 v 12:20 | M.A(M.) |  Info
Tak,právě sem narazila na tvd layový důl :-D. JE jich tam opravdu spoustu ale já sem dám jen některé. Také je tam pár layů the secret circle ale tohle je tvd-news-special-m-a a to znamená Upíří deníky takýe Secret Circle stranou. Tak tady jemáte. Já jsem zatím auroce layů napsala o ten první ale dle vašich hlasů v aketě je to možné změnit(anketu sme přidám tak asi někdy 2o-23 srpna.

vyberte si...Nový kabát blogu -část I.

20. srpna 2012 v 12:00 | M.A(M.) |  Info
čAUKY lidičky,takže rozhodla jsem se že na tomto blogu by to chtělo nějaký nový lay? co vy na to? bohužel jsem ještě nenašla žádný lay s upíříma deníkama takže to bude něco jiného. Kdyby jste nějaký lay našly týkající s tvd tak prosím piště do komentářů ano? děkuju moc předem. TRakže prvnoí lay je od Dincie.CO vy nato?já bych raději nějaký ten tvd ale tenhle se dincie fakt moc povedl. Hlasovat můžete v anketě který chcete.Bohužel mi sem nějak nejde dát víc obrázků takže to bude na víc čáctí ju?:-D Já jdu teď prošmějdit nějaký blogíky na nějakej ten tvd vzhled :-D(anketa bude v poslední části)

Zabavení III.-dabování!

19. srpna 2012 v 12:22 | M.A(M.) |  Typy
Moje ostatní typy buď nezabraly nebo vás nezajímají či nenadchly? tak v tom případě zkuste toto. Když u mě A.(Bonni) spala tak jsme si zapli tvd slovensky s dabingem a avyply zvuk. Potom pokud máte doma mikrofon třeba jako na skype a tak tamk by js´te tam někde měly mít aplikaćy Nahrávání zvuku nebo tak nějak.To si zkrátká zapnete play a zaráz pustíte tvd. ieální je kdyý jste alespoň dvě. Na papírek si napíšete kdo ma jaké postavy a může te damovat podle toho jak otvírají pusu takovou mga parodiji:_D. Doufám že víte jak to myslím jestli ne tak se koukněte na Pána pařmenů. Idál na tedto dabing je tedy:
díl 2x07 slovensky(vypnout zvuk!!)
2 lidi(víc se plete a není to taová sranda)
papírek se jmény
mikrofón

Kdo nemá mikrofon můžete si dabovat jen tak pro zábavu.:-D. a TADY JE TAKY JEDEN TIP:
až to dodabujete mužete udělat toto:1,uložte si to
2,pustě si zkoukni to a napiš the vampire diares 2x07 sk dabing(zase vypnout zvuk)
3,počkejte až se to našte
4,otřevřte si ten soubor s tou nahrávkou
5, spustě to zaráz a poskouchjte tu prču :-D
Já s A. jsme to taky udělaly a pojmenovaly to KOzí slovníky(pls.neberte nám to tyhle nazvy a spol.):-D Stfan je gay,Bonnie je lesba a furt říká já jsem nejkrásnější a tak :-D. Jena si furt myslí že je těhotná a chová se tak trochu zhulně:-D rochu je slabí slovo:-D Katharine je iulítlá na jahody a když jde tak si uchylně zpívá. Jeremy chce pastelky jako kdyby to byly drogy :-D a A. skoro furt u každýho říkala hele já jsem....nebo jen já jsem....třeba ta nejkrásnější Bonnie,Elena a takovyma těma hlasema wjako piskĺavej jak po heliu :-D nwbo zase jako basa atd. Prostě sranda. Uvídíte že ve dvou je to hroznjá prča! A pak se na to může te dívat i sami . Uplně parodie nejvyššího kalibru. A klidně si to můžete dát i na net nbo jn tak pro potěšní třeba na dívko!

a promiňte za ty chybi píšu to u na notbooku a moc mi to nejde. Protože na počířaši se mi teĎ vyměnuje něco asi grafika nebo tak takže je mimo provož. Promintš,teda Prominte
Lilyan

Zabavení II.-knížka

19. srpna 2012 v 11:59 | M.A(M.) |  Typy
No takže lidičky,určitě si pamatujete jak jsem tu psala takovýto Zabavení no tak já abych zůstala nabuzená :-D na tvd tak jsem se znovu pustila do čtení Upířích deníků,příběh je naprosto odlišný než v seriálu. Samozřjmě že je tam opět Elena(pro neznalé s to čte Elejna:-)) a upíří bratči Damon a Stefan. Ale příběh s odhráve ve jiném městčku(jméno si teď npamatuju tak abych vám tu nekecala nesmysly :-D) které leží na jistých zonach které přitahují různé magické tvory. Elena ovšem prožívá ůplně jiný život nž ve tak populárním seriálu. Pro ty kdo chtějí číst neprozradím víc :-D. Její njlepší kamarádka je opět budoucí čarodějka?Bonnie a Meredith-vyrovnaná dívka a pro Elenu jako sestra. Elena dále nemá bratra ale marou sstřičku a bydlí u své tety JUdith. Clá srie má prozatím něco kolem 11. dílů. (11.díl vyjde cca 15.října) Damon je také jiný než jak ho známe,takový...měkší :-D hodnější pozornější-tedy ovšem že né na začátku :-D. To je smajlíků co ?:-D, Elena například bude řešit jiné problémy než Klause,který se tam ovšm také oběví ale jen na skok. Spíše bude řešit hrozné kitsune a malachy takové potvory které se vám dostanou do mysly a mohou vás posdnout,a ty kitsune-je ovládají. Kitsune Šiniči a MIsao jsou zrádné dvojčata naprosto neodobné těm z pohádek. Nebo bude muset Elan se svými kamarádkami řešit unesení Stefana,podivné chodvání Damona,zradného Matta a zkaženou Caroline. Ano,Caroline se zde ukáže jakpo pořádná mrcha která nanávidí Elenu kvůli její dokonalosti a proto jak ji všichni milují. A co Katharine? ani ta neazůstane pozadu. A však zde je Katharine hodná holka která se kvůli rozporu obou bratrů odi nechala zhořet na slunci. (ps:tady je salvatorům tak půl staletí) Když se však nakonci objeví a bude chtít žít navdy spokojeně : Katharine,Stefan a Damon a já říkala že nic nepovím že?:-D,zaveřečné navnadění..:-D.....
bude Elena žít jako upírka? Co se stane mezi Damonem a ELenou tu noc v motelu když budou sami? POdaří se jim zachránit Stefana?Zemře Elena? Koho si vybere? Změní se Damon? Budou někomu kradny vzpomínky? Co se stane s Caroline a Mattem? Přežijí Bonnie a Meredith nehodu v autě? Jak velká oběť bude zapotebí k ochránění Fell´s Ruch?

Prodlužka 4.série

5. srpna 2012 v 14:58 | M.A.(M.)
Tak si to představte. Zjistila jsem že 4.série bude mít o jednu epizodu vbíce dílů! Takže celých 40 minut navíc!!!Zajímá mě ale c obbudu dělat ažř dokoukám 4.sérii?No,tak to je vše.
Your
Lily(M.)

Zabavení!

5. srpna 2012 v 14:24 | M.A.(M.) |  Typy
CO asi dělat kdy se naše milovaé upíří deníky pořád a pořád natáčejí a my se nudíme a zárověň starachujeme že až budou tak už nás přejde vlna nadšení? Mě osobně by se to bez tohoto blogu možná málem stalo. Objevila jsem díky jedné mé kámošce takový jeden seriál The Secret CIrcle-Tajný Kruh. Je to něco úplně odlišného než upíří deníky je to něco jako...je to zkrátka o čarodějích.
Jedna asi sedmnáctiletá holka Cassie přijde o svoji milovanou mámu při zvláštním požáru který se u nich doma stal. Naštěstí Cassie nebyla doma. Proto naše sedmnáctka přijíždí ke svojí babičce do zapadlého městečka Hance Borow(neb otak nějak :-D) A dozvídá se zcela zdrcující tajemství.....
Zmkuste to a uvídíte mě osobně to začalo bavit až od třetího nebo druhýho dílu.
Vaše Lily

Test-Který z bráchů by se k tobě hodil víc?

3. srpna 2012 v 21:25 | M.A(M.) |  Testy
Tento test jsem jednou četla v Bravo Girl! tak jsem se rozhodla že vám ho sem dám.

který z bráchů by se k tobě hodil víc?
Stefan nebo Damon? KE kterému z těchto dvou hot upírů z Vampire diares bys pasovala víc? Náš test ti to prozradí...


1. Jak bys popsala sama sebe?
A. Jsem milá,spolehlivá a k dispozici vždy když mě někdo potřebuje
B. Jsem vysmátá,někdy trochu zmatkářka. Prostě mám ráda legraci

2.Kde by se mohlo odehrávat tvoje první rande?
A.Hodně romanticky v restauraci se svíčkami s dobrým jídlem

B.V parku. Nejdřív se trochu projít pokecat a pak to trošku rozjet třeba na bobovce nebo jít rovnou na "inlajny"

3.Co by byl tvůj důvod k rozchodu?
A.Kdyby mě můj kluk podvedl
B. Žárlivost!připadá mi příšerný,když by ze mě někdo dělal svůj majetek

4. Co je pro tebe důležitější povaha nebo vzhled?
A.Vážím s ivnitřích hodnot člověka. Dobrá povaha je důležitější než vzhled.
B. Když se sněkým seznamuju povahu toho člověka neznám.Proto říkám:vzhled!

5.Jaké barvy se ti líbí nejvíc?
A. Bílá,fialová a hnědá
B. Černá,modrá,šedá

6.Z jakého dárku od svého kluka bys měla větší radost?
A. Krásný dlouhý dopis.kde by mi napsal všechno co by mi třeba nikdy neřekl


B. Nějaký elgantní řetízek nebo náramek,který mi ho bude připomínat

7.Kam bys jela ráda na dovolenou?
A. To je jedno,hlavní věc je,aby bylo sluníčko,pláž a palmy a pak můžu relaxovat

B. Do LOndýna nebo New Yorku podívat se po památkách a nákupech-takovou dovolenou miluju.


8.DVD-večer jaký film ti rozhodně nesmí chybět?
A. Titanic nebo P.S. Miluji Tě romantika a slyzičky
B. Horory a komedie-nejdřív se bát a pak se smát

9. Jak máš ráda upravené vlasy?
A. vyčešu si je nahorů nebo udělám cop.¨
B.Nejradši je mám rozpuštěné,někdy rovné někdy vlnité.

10.Jaké roční období máš nejradší
A. JAro a podzim
B. Léto a zimu

ŘEŠENÍ:Spočítej kolikrát máš A a kolikrát B. Jaké pismeno máš nejčastěji?
Více:A- Stefan. Více B- Damon

STefan
Ve vztahu toužíš po důvěře a jistotě. Proto se k tobě hodí spolehlivý typ kluka jako je Stefan! je skálov v příboji a úžasný posluchač. Je nejen citlivý přítel ale také super kámoš.(zkrácená verze)

Damon
Máš ráda dobrodružství a máš slabost pro Bad boys. Proto se k tobě skvěle hodí sexy kluci jako je Damon. Ale přece jen:drsná slupka měké jádro.Vždycky má nějakou vtipnou hlášku a naprosto taješ z jeho rošťáckého úsměvu.Až když si získáš jeho srdíčko ukáže se taky jeho vážná a zranitelná stránka. Pro něj jsi to nejcenejší na světě! CHce,aby ti bylo dobře. Vlastní zájmy klidně poupravý nebo i oželý. (zkrácená verze)

Do komentů pls piště koho ste si "vybraly":-D
Vaše Lily(M.)

Nina Dobrev-Info

3. srpna 2012 v 20:12 | M.A.(M.) |  Nina Dobrev
herečka, modelkaVěk:23Narození: 9.1 1989, Sofia, BulharskoZnamení:kozoroh Její matka je umělec, zatímco její otec je počítačový specialista. Má jednoho staršího bratra Alexandra, který studuje, aby se stal inženýrem. Od velmi útlého věku, ukázala velké nadšení a talent pro umění-tanec, gymnastiku, divadlo, hudbu a výtvarné umění.Nina miluje cestování a často navštívila Evropu i pro radost, stejně jako mezinárodní konkurencí představuje Kanady v estetické gymnastice. Má ráda volejbal, fotbal, plavání, horolezectví, jízdu na koni..Herecká filmografie


2012Perks of Being a Wallflower, The
2011Aréna (video film)
Spolubydlící
2009Degrassi Goes Hollywood (TV film)
Pokušení
Upíří deníky (TV seriál)
2008American Mall, The (TV film)
Hranice (TV seriál)
Never Cry Werewolf (video film)
2007Básník války
Fugitive Pieces
Tajemství mé dcery (TV film)
Too Young to Marry (TV film)
V rytmu stepu
2006Calvin a Frannie (TV film)
Daleko od ní
2001Degrassi: The Next Generation (TV seriál)
Tv pořady
2012Teen Choice Awards 2012(TV pořad)
2011Teen Choice 2011 (TV pořad)
2011 MTV Movie Awards (TV pořad)
2010Scream Awards 2010 (TV pořad)
Teen Choice Awards 2010, The (TV pořad)

Nina byla také také nominována a oceněna dvěmi cenami. Z roku 2010 dostala ocenění Teen CHoice Awards: Hvězda která nejvíce prorazila-ženy, za Upíří deníky dostala 1.místo Herečka Fantasy/Sci-fi,za Upíří deníky opět 1. místo
Nina-ELena
Lily(M.) vám přeje hezké prázdniny .-D

Castingové novinky part.2. - 4. série

3. srpna 2012 v 19:45 | M.A(M.) |  News-M.A
Dostane Elena novou posilu? Jak se vědělo už dříve, v Deníkách se objeví nové postavy a do jedné z nich byla obsazena herečka Grace Phipps (The Nine Lives of Chloe King), která ztvární April, přirozenou krásku, která má společnou minulost jak s Jeremym, tak Elenou, která se ji bude snažit ochránit od nadpřirozena, které ukrývá Mystic Falls. Poprvé si ji budeme moci prohlédnout v druhé epizodě(EDNA).
podle mě ji vybraly docela dobře posuĎte sami:

April Vaše Lily(M.)

Castingové novinky part.1. - 4. série

3. srpna 2012 v 19:35 | M.A(M.) |  News-M.A
Castingové novinky část 1
Zdá se, že se náš gang příšer a přátel rozroste, když se do města vrátí 16ti letá April. April pochází z Mystic Falls, takže z dětství zná Jeremyho i Elenu, ale na několik let odjela daleko na soukromou školu. Po úmrtí v rodině se rozhodla nastěhovat zpět, takže ji poprvé uvidíme truchlit. I když zatím nevíme, jestli nemá vlastní skrytou agendu, jistě je však chytřejší, než by se na první pohled zdálo.
Producenti také hledají hrozivě vypadajícího herce. Pro upřesnění hledají někoho "děsivého a sexy" - s důrazem na děsivého - který by se zhostil role Connora, který je popisován jako "špičkově vytrénovaný stroj na zabíjení", takže to vypadá, že pro Mystic Falls nic netradičního...
Obě role jsou jako vedlejší, opakující se a můžeme čekat, že se budou značněji podílet na ději v začátcích série.
Herec Todd Williams byl obsazen do vedlejší role nového záhadného a mocného lovce upírů, který přihází do Mystic Falls. Jeho postavu ala Van Helsing můžeme očekávat už v druhém díle 4. série a buďte si jistí, že Connor bude působivý a smrtelně nebezpečný stroj na zabíjení.(EDNA) dle mého názoru se mi moc nelíbí ale každý má jiný,uvídíme.
takhle tedy vypadá Connor:
Connor

Vaše Lily(M.)


4.SÉRIE-další info

3. srpna 2012 v 19:16 | M.A(M.) |  News-M.A
Čauky lidi no od mojí "ségry" ut už přibilo pár článků a já nechci nijak zaostávat. proto tu máte ještě další info k upířím deníkům. Každý zvás si totiž jistě pokládá otázky jako jestli Elena bude upírka?BUde s Damonem?ale jsou tu i tací kteří mají otázky mnohem vážnější a to například ke smrti pár postav. BUde Alaric ještě ve hře? A co Původní čarodějka?Bude tu ještě Katherine?Bude Elena jako upírka stejnou jakou byla jako člověkem nebo se stane podobnou zhoršenou verzí naší Katherine?NA ty to otázky vám budu moc odpovědět. A říkám vám rovnou-4.série bude opravdu něco. Takže hezky popořadě:
1,Ano,Elena se změní v upírku.
2,Zvěřejněné infa o sérii uvádí že Damon se snaží Elenu získat a při zachránění Stefana posledních pár dílů bojovaly se vzájemnou rostoucí přitažlivostí.Jedním z ploblémů ovšem je to že Elena si nazávěr posledního dílu vybrala Stefana.
Trojúhelník opět ve hře | Aneb Delena a Stelena stále pokračují. I když se Elena ve finále rozhodla pro Stefana, její proměna změní dynamiku jejích tříčlenného vztahu. "Jedna ze super věcí je, že Elena je drsná upírka a konečně se o sebe dokáže postarat sama," říká Somerhalder. "Mezi ty tři to dodá opravdu zajímavou dynamiku. Od obou bude potřebovat pomoc a ti tři dohromady se toho dozvědí hodně během velmi krátké doby. Bude to zajímavý proces." Samozřejmě zde padne zmínka o "Salvatorském sendviči", který by podle mě mohl vypadat opravdu zajímavě a Paul ještě nakonec dodává: "Mohli bychom mít upíří sex, který trvá asi půl vteřiny," a svůj výrok, kromě smíchu doplňuje příhodným zvukem.
3,Jak už bylo oficiálně zvěřejněno s Alaricem jako člověkem a upírem jsme se již rozloučily. Neboť odešel do jiného seriálu. Smlouva mu ale umožňuje se na skok či dva vrátit ať už ve formě flashbacků či ducha.
Řekla bych, že je to možné a rozhodně je to něco, co bychom udělali moc rádi," dodává Plec.
4,Původní čarodějka zvaná také Esther nebyla První! sice se tak nazývá ale to nezvnamená že je to pravda!
"Říkáme jí původní čarodějka, ale odkud přišla a kdo byl před ní a odkud to kouzlo, které vytvořilo původní upíry vzniklo?" naznačuje Plec. "Tohle je skutečně jedna velká otázka, kterou si budeme pokládat tento rok."
5, Naše oblíbená i když trochu mrcha Katherine se do města jen tak nevrátí. Klaus se už nezdá býti hrozbou a doté doby se tam neoběví. Kdo ví ale co Nicklaus zase provede?
6,VampElena | Největší změnou oproti předchozím sériím samozřejmě projde hlavní představitelka Elena. "Je očividné, že si Elena projde určitou změnou a Damon a Stefan se s tou změnou budou muset vyrovnat," napovídá Plec. Dobrev dodává: "Elena si prošla dost šílenými zkušenostmi. Teď dokonce zemřela a vrátila se zpět jako upír. Všechno bude intenzivnější a neustále se sebou bude bojovat", protože v první řadě se nikdy upírem stát nechtěla.
Navíc bude tato série výzvou i pro Ninu, která do nynějška hrála už několik podob Eleny/Katherin, kdežto tentokrát bude složité odlišit Elenu-upírku od Katherine-upírky. Nina sama uvažuje "Jak odliším Elenu upíra od Eleny člověka? Bude to obtížné, a myslím, že to bude záležet na zkušenostech..."
Otázky vyčerpány alespoň mě pište mi do komentů a já se vám pokusím odpovědět.(Lily-Česká Caroline-M.)
A TEĎ BONUSY!
Damon se vrací ke svým kořenům | Damon strávil první tři série snahou být někým, kým není, aby potěšil lidi kolem něj, ale se ve 4. sérii změní. "V toto okamžiku se o to pokusil," krčí Ian rameny. "Zkusil být někým, kým ho ostatní chtěli mít, ale sečteno podtrženo, tím není." Ian odhaluje, že Damon v podstatě říká, "Udělal jsem všechno, co jste chtěli, abych udělal a nefungovalo to... A jestli se vám to nelíbí, můžete jít do píp." Nakonec Ian o Damonovi dodává "Není to dobrý člověk."
Herci se po prázdninách vracejí zpět na plac | Zatímco všichni studenti si užívají sluníčka, v Mystic Falls se už více jak před týdnem začalo s natáčením 4. série the Vampire Diaries, a tak diváci i čtenáři webu už mohli shlédnou první záběry z prvního dílu, kde jste mohli mimo jiné zaslechnout, jak Damon Stefanovi říká: "A teď má svět dalšího zadáka, bravo bratře."(EDNA)

Vaše Lily(M.)
4. SÉRIE

2. srpna 2012 v 18:08 | M.A. |  News-M.A
!!!!!!!!!4.SÉRIE SE BLÍŽÍ!!!!!!!!
4.série už se blíží má vyjít 11 Října a všichni se ptáme: Bude Elena upírka??? Vzpomene si na to co jí Damon řekl a nechal zapomenout??? Budou spolu??? Co udělá klaus??? Bylo by ještě mnoho otázek.
Natáčení další série je v plném proudu a já mám dobrou zprávu nastávajíci série nebude mít 22 epizod ale bude mít 1 epizodu navíc bude mít 23 EPIZOD :D :D :D :D :D
A teď co se stane ve 4. sérii (Z Eleny se upírka stane)
Zahrajeme si domino | Zdá se, že Elenina proměna nebude její jediným problémem, když se Deníky vrátí 11. října s čtvrtou sérií, neboť podle Julie Plec vyvstane mnohem závažnější problém. "Když Alaric Saltzman pověděl Radě, že je město prolezlé upíry, prozradil i o mnohých lidech spoustu detailů, což v první epizodě spustí tak trochu dominový efekt," říká Plec, která dál napovídá, že během prvního dílu dojde k "významnému, překvapivému sledu úmrtí."
Elena 2.0 | Nebude ani tak otázkou, zda se Elena krve napije, jako to, jak, kdy, či zda vůbec přežije den. To by ale samozřejmě neměl být problém překonat, když má konec konců k dispozici dva velmi schopné bratry Salvatory. Jak Stefan, tak Damon budou Eleně pomáhat naučit vampologii pro začátečníky … ačkoli se spolu zrovna moc neshodou. "Oba jsou dva odlišní upíři, a každý má jiný pohled na to, jakým upírem by Elena měla být," říká Plec. "Budou kvůli tomu na kordy."

Delena opět v kurzu | Podle Plec se bude Elena cítit mezi stanovisky bratrů rozpolcená a to bude ovlivňovat její vztah k nim. Ačkoli se vztahy po finále zdají jasné, Plec zdůrazňuje, že milostný trojúhelník je na začátku nové kapitoly. To samozřejmě neznamená, že se Elena hned vybodne na Stefana - ale je jasné, že má s Damonem stále ještě nevyřízené záležitosti. Tak ve čtvrté epizodě čekejte, že budou k sobě ti dva v jedné chvíli přitahováni. "Je tam opravdu zajímavý moment mezi Damonem a Elenou, kde se Elena zrovna nechová jako ona sama a oba se ocitnou lapeni okamžikem," škádlí Plec. Její nejoblíbenější Damon scéna, se však prý odehrává v epizodě druhé. Jak všichni jistě tuší, Elena si vzpomene na chvíli, kdy se jí Damon svěřil a donutil zapomenout, a to ji jen přesvědčí, že v něm stále dobro je. "Myslím, že pro něj to je jako 'Jop, no to je minulost. To bylo tehdy, teď je teď. Zvolila sis.' Damon rozhodně nebude posedávat kolem a fňukat," říká Plec. (EDNA)
Tohle by bylo na začátek, samozřejmě ještě nějaké odstavce dodám :D

Ian Somerhalder

2. srpna 2012 v 17:42 | M.A. |  Damon alias Ian Somerhalder
Ian Somerhalder celým jménem Ian Joseph Somerhalder , je narozen 8 prosince roku 1978. Ian je americký model , producent ale především HEREC. Jeho nejvýznamější role jsou v seriálech: Ztraceni (lost) a Upíří deníky (The vampire diares) Ve ztracených hrál Ian postavu se jménem Bonne Carlyle. A v Upířích Denících hrál Ian Damona Salvatore.A teď něco k jeho FILMOGRAFII :D
Filmografie:
Policie v New Orleans (1996)
Znovu na světě (1999)
Young Americans (2000)
Kriminálka Las Vegas (2000)
Anatomy of a Hate Crime (2001)
Smallville
Pravidla vášně (2002)
Kriminálka Miami (2002)
Fearless (2004)
The Old Man at the Studio (2004)
Lost (2004)
Pulse (2006)
Marco polo (2007)
The vampire diaries (2009-...)
Upíří deníky se natáčí pořád a právě teď se natáčí 4. série , v upířích denících sice Damon (Ian) není s Elenou (Nina Dobrev) ale ve skutečnosti jsou spolu a prý jsou i zasnoubení :D

Prohlídka bejváku!

2. srpna 2012 v 12:05 | M.A-Česká Bonnie and Česká Caroline |  Dům Salvatórových
Jej to bylo daleko. Ufff! Pořádně si t tu prohlédněte ale pozor na ten krk.:-D. Takže no vypadá to tu celkem staře co? Asi nemaj prachy no,pro vás ti kteří jste v Mystic Falls nový tak vám jednoduše řekneme že tady bydlí Damon a Stefan Salvatorovy. "No na to jaksou hezcí by vážně mohly mít lepší dům.. no jo 150 let se ukáže :D". Moje řeč ségra,přesně tak. Ale Damon rozhodně vypadá pořád dobře. Takže tady tohle je jejich "dům" ale nešlapejte na koberec moc silně to Damon nenávidí. A taky se je proboha nesnažte zabít! Dlouho by stetu nebyli. Tak asi můžeme pokračovat. Teď vás zavedeme na další místo. Mystic Grill čeká. Áchjo,doufám že to nebude zas daleko :-D.
Damon (Ian Somerhalder)
Stefan(Paul Wesley)(vlevo nahoře)
Penzion...Salvatorů...(vpravo dole)

Bonnie
and
Caroline