4. SÉRIE

2. srpna 2012 v 18:08 | M.A. |  News-M.A
!!!!!!!!!4.SÉRIE SE BLÍŽÍ!!!!!!!!
4.série už se blíží má vyjít 11 Října a všichni se ptáme: Bude Elena upírka??? Vzpomene si na to co jí Damon řekl a nechal zapomenout??? Budou spolu??? Co udělá klaus??? Bylo by ještě mnoho otázek.
Natáčení další série je v plném proudu a já mám dobrou zprávu nastávajíci série nebude mít 22 epizod ale bude mít 1 epizodu navíc bude mít 23 EPIZOD :D :D :D :D :D
A teď co se stane ve 4. sérii (Z Eleny se upírka stane)
Zahrajeme si domino | Zdá se, že Elenina proměna nebude její jediným problémem, když se Deníky vrátí 11. října s čtvrtou sérií, neboť podle Julie Plec vyvstane mnohem závažnější problém. "Když Alaric Saltzman pověděl Radě, že je město prolezlé upíry, prozradil i o mnohých lidech spoustu detailů, což v první epizodě spustí tak trochu dominový efekt," říká Plec, která dál napovídá, že během prvního dílu dojde k "významnému, překvapivému sledu úmrtí."
Elena 2.0 | Nebude ani tak otázkou, zda se Elena krve napije, jako to, jak, kdy, či zda vůbec přežije den. To by ale samozřejmě neměl být problém překonat, když má konec konců k dispozici dva velmi schopné bratry Salvatory. Jak Stefan, tak Damon budou Eleně pomáhat naučit vampologii pro začátečníky … ačkoli se spolu zrovna moc neshodou. "Oba jsou dva odlišní upíři, a každý má jiný pohled na to, jakým upírem by Elena měla být," říká Plec. "Budou kvůli tomu na kordy."

Delena opět v kurzu | Podle Plec se bude Elena cítit mezi stanovisky bratrů rozpolcená a to bude ovlivňovat její vztah k nim. Ačkoli se vztahy po finále zdají jasné, Plec zdůrazňuje, že milostný trojúhelník je na začátku nové kapitoly. To samozřejmě neznamená, že se Elena hned vybodne na Stefana - ale je jasné, že má s Damonem stále ještě nevyřízené záležitosti. Tak ve čtvrté epizodě čekejte, že budou k sobě ti dva v jedné chvíli přitahováni. "Je tam opravdu zajímavý moment mezi Damonem a Elenou, kde se Elena zrovna nechová jako ona sama a oba se ocitnou lapeni okamžikem," škádlí Plec. Její nejoblíbenější Damon scéna, se však prý odehrává v epizodě druhé. Jak všichni jistě tuší, Elena si vzpomene na chvíli, kdy se jí Damon svěřil a donutil zapomenout, a to ji jen přesvědčí, že v něm stále dobro je. "Myslím, že pro něj to je jako 'Jop, no to je minulost. To bylo tehdy, teď je teď. Zvolila sis.' Damon rozhodně nebude posedávat kolem a fňukat," říká Plec. (EDNA)
Tohle by bylo na začátek, samozřejmě ještě nějaké odstavce dodám :D

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Měla by být Elena upírka?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama