Castingové novinky part.1. - 4. série

3. srpna 2012 v 19:35 | M.A(M.) |  News-M.A
Castingové novinky část 1
Zdá se, že se náš gang příšer a přátel rozroste, když se do města vrátí 16ti letá April. April pochází z Mystic Falls, takže z dětství zná Jeremyho i Elenu, ale na několik let odjela daleko na soukromou školu. Po úmrtí v rodině se rozhodla nastěhovat zpět, takže ji poprvé uvidíme truchlit. I když zatím nevíme, jestli nemá vlastní skrytou agendu, jistě je však chytřejší, než by se na první pohled zdálo.
Producenti také hledají hrozivě vypadajícího herce. Pro upřesnění hledají někoho "děsivého a sexy" - s důrazem na děsivého - který by se zhostil role Connora, který je popisován jako "špičkově vytrénovaný stroj na zabíjení", takže to vypadá, že pro Mystic Falls nic netradičního...
Obě role jsou jako vedlejší, opakující se a můžeme čekat, že se budou značněji podílet na ději v začátcích série.
Herec Todd Williams byl obsazen do vedlejší role nového záhadného a mocného lovce upírů, který přihází do Mystic Falls. Jeho postavu ala Van Helsing můžeme očekávat už v druhém díle 4. série a buďte si jistí, že Connor bude působivý a smrtelně nebezpečný stroj na zabíjení.(EDNA) dle mého názoru se mi moc nelíbí ale každý má jiný,uvídíme.
takhle tedy vypadá Connor:
Connor

Vaše Lily(M.)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama