NOvinky sou opět tady!

27. srpna 2012 v 12:43 | M.A(M.) |  News-M.A
Ahojky,tak už jsem zpátky a mám tu něco pro vás,na internetu jsem našla jeden takovej obrázke vlastně video který mi přišl odocela vtipný :-D. Sice nevím jestli je to Katharine nebo ELena ale posuĎte sami. No,když se tak pozorněji zadívám...bude to katharine.

Také tu mám pár novinek:
Vím, že je ještě času dost, ale máte už nějaké novinky o další sérii?
Elenina "smrt" těžce dopadne na Matta a Jeremyho. Julie Plec říká: "Myslím, že to nejhorší na tom vše je, že ti dva se spolu domluvili a chtěli odvést Elenu z města, aby tohle nemusela být součást jejího života a teď v důsledku jejich chování, že byli v nepravou chvíli na mostě, se Elena bude muset stát něčím, čím nikdy nechtěla být. Matt se s tím bude velice těžce vypořádávat. Zabere mu to nějaký čas než se přes to dostane. A řekla bych, že určitě Jeremy, který takovýhle osud pro svou sestru nikdy nechtěl, bude na celou situaci reagovat a půjde proti Rebece za to, co udělala. Možná to bude tak trošku odveta."
Může se upírka Elena znovu stát člověkem?
Zatímco Julie Plec a ostatní scénaristé začnou tvrdě pracovat na 4. sérii už velmi brzo, členové hereckého obsazení mají své představy o tom, jak by to mohlo dále pokračovat, zejména, co se týče upírské Eleny. A jaké jsou ty nejzajímavější návrhy? Paul Wesley říká toto: "Myslím si, že podstatná část další série bude věnována tomu, jak napravit tuto situaci, nebo se s ní nějak vyrovnat - popřípadě ji nějak zvrátit." Až čas ukáže, jestli je to možné, nebo ne. Ale jedna věc je jistá - scénaristé čelí velmi náročnému úkolu. "Jsem z toho velmi nadšený, ale mám i trochu obavy. V našem seriálu bylo velmi důležité toto nevinné děvče, které si vytvořilo vztahy s temnými postavami - s těmito ohrožujícími, zlými bytostmi - které se mohli kdykoli napít její krve a zabít ji. Teď ji to už nebude ohrožovat. Nači scénaristé jsou velmi talentovaní a jsem si jistý, že budou vědět, jak dál," říká Paul. Ian si však myslí, že ve světle všeho, co se děje, se všichni dají dohromady: "Zdá se mi, že to bude týmová práce (pomoci Eleně). Bude to i velmi zvláštní. A pro bratry to současně bude i pořádně trapné. Je tu dívka, kterou milujete a vy jste přispěli k tomu, že se její život obrátí vzhůru nohama. Bude to určitě velmi zajímavé."
Jak bude Bonnie reagovat, když zjistí, že Elena je nyní upír?
NO,vezmu li v úvahu že se Bonnie už nekámoší s Caroline kvůli tomu že je upír a taky sama upíry moc nemusí..."Jsem velmi zvědavá na její reakci na Elenu, která se mění na upíra. Nemyslím si, že to vezme příliš dobře," řekla Kat Graham. "Pravidelně čistí všechen nepořádek a dělá spoustu rozhodnutí, které by v jiných situacích dělat ani nemusela. Nevím, jaky to bude mít vliv na její pocity a postoje k Eleně
JEstli vás zajímá něco ohledně Původních tak si rozhpodně pustě tohle to vydeo je taam popsaný jak je to s tout jejich linii a kde scénaristi berou nnápady atd. http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&list=PLF6086739567BB60A&v=KPYcEouZCQU
Všichni už netrpělivě očekávají 4. sérii, ale aspoň na chvíli, si můžeme ve formě 3 minutových přeřeků a jiných kiksů a blbostí, zavzpomínat na sérii předchozí! JE to fakt sranda a mě se tade najvíc líbil ten konec a jak katherine naběhla d ozdi :-D pokud o to stojíte tak klikněte :
(EDNA,mé dojmy, a jíné blogy např. s Egrangerem a my life.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Měla by být Elena upírka?

Ano
Ne

Komentáře

1 †Katy† †Katy† | E-mail | Web | 25. září 2012 v 18:52 | Reagovat

Ahoj Všichni Přijďte se podívat na můj blog a něco mi tam okomentujte ;D Taky zajdu na tvůj a hodím ti tam koment  ;))
http://life-after-life.blog.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama