Zabavení III.-dabování!

19. srpna 2012 v 12:22 | M.A(M.) |  Typy
Moje ostatní typy buď nezabraly nebo vás nezajímají či nenadchly? tak v tom případě zkuste toto. Když u mě A.(Bonni) spala tak jsme si zapli tvd slovensky s dabingem a avyply zvuk. Potom pokud máte doma mikrofon třeba jako na skype a tak tamk by js´te tam někde měly mít aplikaćy Nahrávání zvuku nebo tak nějak.To si zkrátká zapnete play a zaráz pustíte tvd. ieální je kdyý jste alespoň dvě. Na papírek si napíšete kdo ma jaké postavy a může te damovat podle toho jak otvírají pusu takovou mga parodiji:_D. Doufám že víte jak to myslím jestli ne tak se koukněte na Pána pařmenů. Idál na tedto dabing je tedy:
díl 2x07 slovensky(vypnout zvuk!!)
2 lidi(víc se plete a není to taová sranda)
papírek se jmény
mikrofón

Kdo nemá mikrofon můžete si dabovat jen tak pro zábavu.:-D. a TADY JE TAKY JEDEN TIP:
až to dodabujete mužete udělat toto:1,uložte si to
2,pustě si zkoukni to a napiš the vampire diares 2x07 sk dabing(zase vypnout zvuk)
3,počkejte až se to našte
4,otřevřte si ten soubor s tou nahrávkou
5, spustě to zaráz a poskouchjte tu prču :-D
Já s A. jsme to taky udělaly a pojmenovaly to KOzí slovníky(pls.neberte nám to tyhle nazvy a spol.):-D Stfan je gay,Bonnie je lesba a furt říká já jsem nejkrásnější a tak :-D. Jena si furt myslí že je těhotná a chová se tak trochu zhulně:-D rochu je slabí slovo:-D Katharine je iulítlá na jahody a když jde tak si uchylně zpívá. Jeremy chce pastelky jako kdyby to byly drogy :-D a A. skoro furt u každýho říkala hele já jsem....nebo jen já jsem....třeba ta nejkrásnější Bonnie,Elena a takovyma těma hlasema wjako piskĺavej jak po heliu :-D nwbo zase jako basa atd. Prostě sranda. Uvídíte že ve dvou je to hroznjá prča! A pak se na to může te dívat i sami . Uplně parodie nejvyššího kalibru. A klidně si to můžete dát i na net nbo jn tak pro potěšní třeba na dívko!

a promiňte za ty chybi píšu to u na notbooku a moc mi to nejde. Protože na počířaši se mi teĎ vyměnuje něco asi grafika nebo tak takže je mimo provož. Promintš,teda Prominte
Lilyan
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama