Říjen 2012

1,2 a 3 díl čtvrté série

19. října 2012 v 21:44 | (A) |  News-M.A
Na uložto můžeme najít už první dva díly. Já osobně už je mám zkouklí no a rozhodně doporučuji můžu vám říct že Elena se bude muset napít lidské krve aby přežila ale více vám nechci prozradit (kdyžtak napište kdybyste chtěli vědět více) tady jsou nějaké odkazy na stažení: http://www.ulozto.cz/ (to je první díl) http://www.ulozto.cz/ (a toto je odkaz na druhý díl ke stažení. A teď se dostáváme ke třetímu dílu který výjde 26.10.2012. TAK UŽ SE VŠICHNI NEMŮŽEME DOČKAT!!!

4x05 The Five

14. října 2012 v 14:34 | Lily |  News-M.A

Oficiální synopse

VYSOKOŠKOLSKÁ PARTY A FLASHBACK DO ITÁLIE V 12. STOLETÍ - Damon jde s Elenou a Bonnie navštívit Whitmorskou vysokou, kde profesor Shane přebírá třídu Okultní studie, kterou dříve vyučovala Bonnieina babička. Na vysokoškolském divokém večírku v převlecích, využije Damon příležitosti, a dá Eleně lekci, jak si správně vybrat oběť. Rebečin pokus koupit Mattovo odpuštění naprosto ztroskotá, ale vzápětí ji zaujme Klausova nečekaná zpráva. Když se Stefan ptá Klause na Connorovy motivy, odhalí mu Klaus střet s mocnou skupinou upířích lovců před dávnou dobou, ale je to Rebekah, která svěří Stefanovi informaci, která mu vyrazí dech
(EDNA)

The FiveThe FiveThe FiveThe FiveThe Five

POzor :

OBsahuje informace z dílu 4x01 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PS: už jste někdo viděli 4x01 ? mě se hrozně líbí ta část jak unesou Rebekach a Caroline a potom je zachrání Tailer a řekne té Rebekah:
"Zkus je trochu zdžet,sestřičko!"
To se mi hrozně líbílo,nejvíc z celého dílu. (vím že to zní trochu divně ale já jsme taky divná takže :-D.

Lily

4x01

13. října 2012 v 14:12 | Lily |  Typy
Tak! A je to tu! první díl čtvrté série na stažení i s titulky: mužete zde: http://www.ulozto.cz/xYnESnz/upiri-deniky-the-vampire-diaries-4x01-cz-titulky-avi

Promofotky

10. října 2012 v 16:21 | Lily |  News-M.A
4. série - promo4. série - promo4. série - promo

Promo fotky-Novinky č.6

9. října 2012 v 17:40 | M.A |  News-M.A
Takže tady jsou fotky jako omluva. I jako novinky
Memorial vypádá to na pohřeb. Že by Elenina zádušní mše?
Memoriala na této fotce je ELena,zdá se že to bude Alaricův pohřeb,Určitě se staně něco neočekávaného dle jeijich sputných vírazů. NEbo velmi smutného. Tyt odvě fotky jsou z epizody druhé MEmorial
Memorial zde vidíme dalšěí neočekávanou věc,sstaně se něco hrozného Mxslím že nnad nimi proletí oheň nebo tak něco když se budou sažit Alarica zpopelnit. T o ostatně uvídíme už ve Čtvrtek.MImochodem tahle momentka je za všechny prachy :-D
Omluva

9. října 2012 v 17:32
Moc se vám vše momlouvám ale zjistila jsem že se video z článku Těhotná Elna aneb Stefanova Smrt bylo spazáno. Moc mě to mrzí. BOhužel je to ale tak. Co se dá dělat. Hlavy vhůru jako omluvu vám přináším dálší fotku.

New video

8. října 2012 v 19:59 | Mabye I |  News-M.A
Máme nový úlomek z prvního dílu TVD ... Jakmile budu mít více času tak to jsem dám... Jen prozradím že už je Elena na tom videu upírka :D

Novinky č.5

5. října 2012 v 19:46 | M.A(M.) |  News-M.A

4xo2 Memorial

Do premiéry zbívají už pouhé dny. A je načas abych vám tu zveřejnila některé nové informac :-) Moc vás prosím o komentíky :-)

Oficiální synopse

DO MĚSTA PŘICHÁZÍ NOVÉ NEBEZPEČÍ - Elena se snaží vyrovnat s extrémními změnami, které jsou součástí upírství a Stefan a Damon se téměř poperou, když se hádají o tom, co je pro Elenu nejlepší. Damon se rozhodne pomoct Eleně po svém a požádá ji, aby to Stefanovi neříkala. Cizinec, Connor Jordan, přijíždí do města a začne šerifku Forbesovou a starostku Lockwoodovou zpovídat. Connorovy činy rychle přesvědčí Stefana, že mají co dočinění s nebezpečným lovcem upírů. Jeremy a Matt jsou překvapení, když vidí April, dívku, kterou znávali, a která se zapisuje na Mystic Fallskou střední. Na městském shromáždění nad sebou Elena téměř ztratí kontrolu, ale Caroline zasáhne a pomůže jí. Nakonec se Damon svěří se svými city nečekanému příteli.

Další spoiler aneb Lovců upírů nám přibívá

Další upíří lovec, tentokrát z minulosti Novým záporákem, který bude po neurčitou dobu škodit našim upírům v Mystic Falls je, jak jsem psala dříve, je lovec upírů ztvárněný Toddem Williamsem. Ve flashbacku se však dočkáme dalšího lovce jménem Alexander. Článek je v místech VÍCE SPOILEROIDNÍ.

Podle Zap2it byl právě do role upířího love Alexandra z roku cca 1100 obsazen skotský herec Paul Telfer. Alloy Entertainment dále dodává, že by měl být "robustní, pohledný a charismatický a mít záhadné spojení s Rebekou, které by mohlo být romantické povahy." Jeho setkání s Rebekou také docela dost odhalí o jejím charakteru. Intriguing. Paul jste mohli vidět naposledy v NCIS nebo Hotel Babylon.

Když už se bavíme o flashbacích, tak podle jedné spoileroidní informace se ocitneme v 2. světové válce a tentokrát se do války vydá Stefan ... a ano, uvidíme ho v uniformě. (EDNA)

NOvinky

Očekávejte opravdu sexy Stelena okamžiky. | Jako obvykle je zde jejich sladký romantický vztah a očividná symbolika, když Stefan navléká Eleně prsten na ochranu před sluncem na prst. Obzvlášť teď, když spolu můžou doslova strávit věčnost. Ale panečku na křížku, je to už pár let, co jsme viděli nějakou opravdu sexy a jiskrami nabitou scénu mezi Stefanem a Elenou -- a Stelena fanoušci si to opravdu užijí právě v druhé epizodě Memorial. Bohužel, ta špinavá-žhavá-upíří-smyslnost nekončí tak, jak by měla. (Končí to zvratky, lidičky. Krvavými zvratky. Byli jste varováni. Ohledně těch krvavých zvratků.)

A pak je tu Damon. | Damon, který... má z Eleniny volby ve finále 3. série pořád hořko v ústech, ale přesto je odhodlaný zůstat jejím přítelem. Samozřejmě se jejich vztah stále více komplikuje, potom, co si Elena vzpomene, že potkala Damona jako prvního a na jeho milá slova, na která ji donutil zapomenout (na obě dvě události). Delena fanoušci si přijdou na své, když se tyhle vzpomínky budou Eleně vracet -- dostanete možnost znovu prožít tyhle skvělé okamžiky z nové perspektivy. A ano, Elena se napije Damonovi krev, když Stefanova králičí strava nebude souhlasit s jejím bříškem... a řekněme, že to opravdu stojí za to.
Bonnie je úžasná. | V mnohých ohledech je hrdinkou první epizody. Zatímco všichni kolem dostávají od Rady pořádně nakopáno (od Rady, která je mnohem chytřejší, než jsme očekávali), je Bonnie aktivnější, mocná a stěžejní. Rozhodne se sama zabít -- alespoň dočasně -- aby přivedla Elenu zpět mezi živé. Co se stane potom, má na ni nesmírný dopad. Kat Graham se v první epizodě opravdu předvedla a v druhé, si pustí do domu někoho, kdo sem předtím nevstoupil. A to je super.

Elena jako upír, je ochromena díky svému soucitu. | Vzhledem k tendenci Mystic Falls být v jednom kuse krvavou lázní, tak fakt, že Elena teď může doslova cítit smutek jiných lidí je velkým problémem. Jako obvykle se snaží všechny přesvědčit, že je v pohodě, zatímco v sobě dusí všechny vypjaté emoce, které na ní mají intenzivní vliv.

Nečekané objevení se na scéně! | Pochopitelně vám neřekneme, o koho se jedná, protože máme naší práci rádi, ale někdo, o kom jsme si mysleli, že ho vidíme naposled, si zaskočí do jedné z prvních epizod zpátky.

Jeremy a mrtví. | Předpokládáme, že Jeremy pořád vídá mrtvé. Ale, to není jediná věc, kterou vidí, kdežto ostatní lidé ne. Hmmm.

Klaus/Tyler je fantastický. | Ano, zbožňujeme Josepha Morgana a je očividné, že bude zpět -- mezitím si ale nezapomeňte užít Michaela Trevina jako Klause, protože odvedl dobrou práci a je to prostě zatracená sranda ho sledovat. (Jen tak mimochodem, Klaus a Caroline se ocitnou v žhavé intenzivní chvilce -- zatímco je v Tylerově těle. Ale na Klausovu obranu, se jí to pokoušel říct, než ho svými rty umlčela.) Později, když už má Tyler svoje tělo zpátky, uvidíme od něj opravdu heroický okamžik, který se utvářel velmi dlouho. Co se Klause týče, tak první věc, kterou udělá, jakmile se ocitne ve svém těle je, že někomu pěkně surově zlomí srdce.
Damonův nový přítel. | Nějakou dobu se ví, že se Damon v druhé epizodě svěří "nečekanému příteli" -- a taky že jo. Ale je jasné, že Alarica jen tak snadno nenahradí. Dokonce přiměje Elenu, aby si přesedla, když si zkusí sednout na židli, na které v Mystic Grill baru sedával Alaric.The Rager Už příští týden nás čeká první epizoda, ale komu nevadí vědět něco málo napřed, určitě nepohrdne popisem k třetí epizodě s názvem The Rager.

Oficiální synopse

ZROZEN BÝT NESPOUTANÝ - Conor pokračuje ve svém pátrání, aby odhalil tajemství Mystic Falls a pokouší se přesvědčit Jeremyho, aby s ním spolupracoval. S pomocí doktorky Fellové, Damon a Klaus zpovídají Connora, ale konflikt nabere smrtící obrat. Snažíc se udržet svůj život tak normální, jak to jen jde, je Elena odhodlaná pokračovat ve svém posledním ročníku na Mystic Falls High s Mattovou a Carolininou podporou. Rebečin příjezd do školy ale ztíží Eleninu snahu kontrolovat svůj hněv, rychle ale zjistí, že střet s Rebekou by mohl být velmi nebezpečný. Později si Rebekah uvědomuje jak je opuštěná, a tak se spřátelí s April. Stefan vezme Elenu na vzrušující jízdu na motorce, ve snaze ukázat jí, že život může být stále zábava. Tylera poctí návštěvou Hayley, vlkodlakčice, která mu pomohla přestát utrpení, když se snažil zlomit své pouto ke Klausovi. Mající obavy jak o Elenu, tak o své vlastní emoce, se Stefan obrací k soucitné Caroline pro radu.
Tak co? Jak jste netrpěliví na stupnici od jedné do deseti? Co ze spoilerů vás nejvíce překvapilo? A na co se nejvíc těšíte?
Puvodní článek:zde
Lily(M)