Novinky č.5

5. října 2012 v 19:46 | M.A(M.) |  News-M.A

4xo2 Memorial

Do premiéry zbívají už pouhé dny. A je načas abych vám tu zveřejnila některé nové informac :-) Moc vás prosím o komentíky :-)

Oficiální synopse

DO MĚSTA PŘICHÁZÍ NOVÉ NEBEZPEČÍ - Elena se snaží vyrovnat s extrémními změnami, které jsou součástí upírství a Stefan a Damon se téměř poperou, když se hádají o tom, co je pro Elenu nejlepší. Damon se rozhodne pomoct Eleně po svém a požádá ji, aby to Stefanovi neříkala. Cizinec, Connor Jordan, přijíždí do města a začne šerifku Forbesovou a starostku Lockwoodovou zpovídat. Connorovy činy rychle přesvědčí Stefana, že mají co dočinění s nebezpečným lovcem upírů. Jeremy a Matt jsou překvapení, když vidí April, dívku, kterou znávali, a která se zapisuje na Mystic Fallskou střední. Na městském shromáždění nad sebou Elena téměř ztratí kontrolu, ale Caroline zasáhne a pomůže jí. Nakonec se Damon svěří se svými city nečekanému příteli.

Další spoiler aneb Lovců upírů nám přibívá

Další upíří lovec, tentokrát z minulosti Novým záporákem, který bude po neurčitou dobu škodit našim upírům v Mystic Falls je, jak jsem psala dříve, je lovec upírů ztvárněný Toddem Williamsem. Ve flashbacku se však dočkáme dalšího lovce jménem Alexander. Článek je v místech VÍCE SPOILEROIDNÍ.

Podle Zap2it byl právě do role upířího love Alexandra z roku cca 1100 obsazen skotský herec Paul Telfer. Alloy Entertainment dále dodává, že by měl být "robustní, pohledný a charismatický a mít záhadné spojení s Rebekou, které by mohlo být romantické povahy." Jeho setkání s Rebekou také docela dost odhalí o jejím charakteru. Intriguing. Paul jste mohli vidět naposledy v NCIS nebo Hotel Babylon.

Když už se bavíme o flashbacích, tak podle jedné spoileroidní informace se ocitneme v 2. světové válce a tentokrát se do války vydá Stefan ... a ano, uvidíme ho v uniformě. (EDNA)

NOvinky

Očekávejte opravdu sexy Stelena okamžiky. | Jako obvykle je zde jejich sladký romantický vztah a očividná symbolika, když Stefan navléká Eleně prsten na ochranu před sluncem na prst. Obzvlášť teď, když spolu můžou doslova strávit věčnost. Ale panečku na křížku, je to už pár let, co jsme viděli nějakou opravdu sexy a jiskrami nabitou scénu mezi Stefanem a Elenou -- a Stelena fanoušci si to opravdu užijí právě v druhé epizodě Memorial. Bohužel, ta špinavá-žhavá-upíří-smyslnost nekončí tak, jak by měla. (Končí to zvratky, lidičky. Krvavými zvratky. Byli jste varováni. Ohledně těch krvavých zvratků.)

A pak je tu Damon. | Damon, který... má z Eleniny volby ve finále 3. série pořád hořko v ústech, ale přesto je odhodlaný zůstat jejím přítelem. Samozřejmě se jejich vztah stále více komplikuje, potom, co si Elena vzpomene, že potkala Damona jako prvního a na jeho milá slova, na která ji donutil zapomenout (na obě dvě události). Delena fanoušci si přijdou na své, když se tyhle vzpomínky budou Eleně vracet -- dostanete možnost znovu prožít tyhle skvělé okamžiky z nové perspektivy. A ano, Elena se napije Damonovi krev, když Stefanova králičí strava nebude souhlasit s jejím bříškem... a řekněme, že to opravdu stojí za to.
Bonnie je úžasná. | V mnohých ohledech je hrdinkou první epizody. Zatímco všichni kolem dostávají od Rady pořádně nakopáno (od Rady, která je mnohem chytřejší, než jsme očekávali), je Bonnie aktivnější, mocná a stěžejní. Rozhodne se sama zabít -- alespoň dočasně -- aby přivedla Elenu zpět mezi živé. Co se stane potom, má na ni nesmírný dopad. Kat Graham se v první epizodě opravdu předvedla a v druhé, si pustí do domu někoho, kdo sem předtím nevstoupil. A to je super.

Elena jako upír, je ochromena díky svému soucitu. | Vzhledem k tendenci Mystic Falls být v jednom kuse krvavou lázní, tak fakt, že Elena teď může doslova cítit smutek jiných lidí je velkým problémem. Jako obvykle se snaží všechny přesvědčit, že je v pohodě, zatímco v sobě dusí všechny vypjaté emoce, které na ní mají intenzivní vliv.

Nečekané objevení se na scéně! | Pochopitelně vám neřekneme, o koho se jedná, protože máme naší práci rádi, ale někdo, o kom jsme si mysleli, že ho vidíme naposled, si zaskočí do jedné z prvních epizod zpátky.

Jeremy a mrtví. | Předpokládáme, že Jeremy pořád vídá mrtvé. Ale, to není jediná věc, kterou vidí, kdežto ostatní lidé ne. Hmmm.

Klaus/Tyler je fantastický. | Ano, zbožňujeme Josepha Morgana a je očividné, že bude zpět -- mezitím si ale nezapomeňte užít Michaela Trevina jako Klause, protože odvedl dobrou práci a je to prostě zatracená sranda ho sledovat. (Jen tak mimochodem, Klaus a Caroline se ocitnou v žhavé intenzivní chvilce -- zatímco je v Tylerově těle. Ale na Klausovu obranu, se jí to pokoušel říct, než ho svými rty umlčela.) Později, když už má Tyler svoje tělo zpátky, uvidíme od něj opravdu heroický okamžik, který se utvářel velmi dlouho. Co se Klause týče, tak první věc, kterou udělá, jakmile se ocitne ve svém těle je, že někomu pěkně surově zlomí srdce.
Damonův nový přítel. | Nějakou dobu se ví, že se Damon v druhé epizodě svěří "nečekanému příteli" -- a taky že jo. Ale je jasné, že Alarica jen tak snadno nenahradí. Dokonce přiměje Elenu, aby si přesedla, když si zkusí sednout na židli, na které v Mystic Grill baru sedával Alaric.The Rager Už příští týden nás čeká první epizoda, ale komu nevadí vědět něco málo napřed, určitě nepohrdne popisem k třetí epizodě s názvem The Rager.

Oficiální synopse

ZROZEN BÝT NESPOUTANÝ - Conor pokračuje ve svém pátrání, aby odhalil tajemství Mystic Falls a pokouší se přesvědčit Jeremyho, aby s ním spolupracoval. S pomocí doktorky Fellové, Damon a Klaus zpovídají Connora, ale konflikt nabere smrtící obrat. Snažíc se udržet svůj život tak normální, jak to jen jde, je Elena odhodlaná pokračovat ve svém posledním ročníku na Mystic Falls High s Mattovou a Carolininou podporou. Rebečin příjezd do školy ale ztíží Eleninu snahu kontrolovat svůj hněv, rychle ale zjistí, že střet s Rebekou by mohl být velmi nebezpečný. Později si Rebekah uvědomuje jak je opuštěná, a tak se spřátelí s April. Stefan vezme Elenu na vzrušující jízdu na motorce, ve snaze ukázat jí, že život může být stále zábava. Tylera poctí návštěvou Hayley, vlkodlakčice, která mu pomohla přestát utrpení, když se snažil zlomit své pouto ke Klausovi. Mající obavy jak o Elenu, tak o své vlastní emoce, se Stefan obrací k soucitné Caroline pro radu.
Tak co? Jak jste netrpěliví na stupnici od jedné do deseti? Co ze spoilerů vás nejvíce překvapilo? A na co se nejvíc těšíte?
Puvodní článek:zde
Lily(M)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Měla by být Elena upírka?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama