Listopad 2012

Twilight výtlem vs. tvd romantika

27. listopadu 2012 v 18:49 | M. |  Info
Tuhle tu skvělou animac ijsem našla na jednom moc krásném blogu. Vkládám i původní komentář.(uplně nakonci článku)
Udělala jsem jednu animaci :DD Musim se při tej scéně smát ;DDD Všichni za nim takovej poker face a on takovej výtlem xD
Určo má pravdu,jinka promiňte že se mtahám Twilight ale nemohla jsme si pomoct :-D aby jste neřekly že jsem sobecká je tu fotka pro fanoušky Deleny.
a te|ď ta fotkab promo z 4x08:
Twilight:rozbřesk part 2

Nice video

24. listopadu 2012 v 14:05 | M. |  Videa
Nádheré video alespoň od 0:45. áááchjo damon je tak boží!!!!!! a jak se pošťuchujou v té kucchini. I love them.

Změny

16. listopadu 2012 v 19:00 | M |  Info
AHOJKY,je tu pár nových změn ohledně vedení blogu.
1,Znaménka a jejich význam-pro větší přehlednost
!!!!!-(3-9)vykřičníků-kdo neviděl(určitý díl) nečtěte!obsahuje důležité informace!
S-Zajímavost/i(S-some facts about....)
?????- (4-9) otazníků-
2,nová redaktorka?
dočasně se k našemu spoluzakladatelskému dvojčlenému týmu přidá na 99% nová občasná redaktorka. Zda tu bude delé než dva týdny uvidíme..Zatím si nevybrala jak se říká v Fyzice působiště. V jaké rubrice se objeví nebo co dostane na starost je jen otázkou času.
3, Lay
CO se týče laye ten se v této době nebude měnit. šehcny žádosti které jsem poslala byly buď nepřečtenyx nebo nevyslyšeny. Proto nám zatím zůstane náš vlastní "lay" o který se nám tu postarala A.

1,2,3,4,5 a 6 díl 4 série

16. listopadu 2012 v 18:09 | M |  Typy
díly 1,2,3,4,5,6 jsou jižk e stažení! těm co se dívají na tvd s českým dabingem doporučuju se dívat s titulkami, je to o mnohem lepší. J8 teĎ čekám než se mi stáhne 4x06 a mezitím se dívám na 4x01.

!!!!!!!! Pokaždé se rozbrečím když vidím jak se spolu stefan a Elena bavily v té stodole. Nejvíce ta část ja k Stefan : I smiling a ona : me too. Bylo to úplně nádhrená část a klidne to tak mohlo celé skončit,podle mě ot tak nakonec skončí Elena umře. Ale né teď! ALe byl by to dojemnej konec. Doufá že pokud to opravdu příjde budou stejně krásná slova. :-) Na tyhle ty scény jsem hrozná citlivka.
A taky mám moc ráda Rebeku nekdy má ty dobré chvíle a má to fakt težké. A navíc bylko vidět že jí to bylo líto když ELena umírala. Já u toho plakala tak dlouho až mi došly slzy a nemisklím takvoý to skučení ale tekové ty tiché slzy , prostě doják. Protože jsem si tu část pouštela pořád dokola...a dokola a dokola a adokola a ješte jednou....
Ale beze srandy je to opravdu nádhera.
NEj čas-nejdojemnější
4x01
29:18 - 30:11(alespon u me nevim jak u jakeho videa) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lily-