Srpen 2013

Comic Con 2o13-video

26. srpna 2013 v 19:28 | M.(Lily) |  Videa
Tákže,tento rok bylo na Comic Conu předvedeno nové (uplně užasné) video ohledně upířích deníků. Je to shrnutí všech předchozích sérii a v posledních asi dvaceti vteřinách se dozvíme něco nového z páté série.

I am human-prolog

26. srpna 2013 v 14:28 | M. (Lily) |  Stories by me
Takže,rozhodla jsem se pro něco jako povídku o otm jak se bude katherin vyrovnávat s tím že je člověk. Zatím tu dávám jen prolog. Moc prosím všechny kdo sem chodí aby vyjádřily svůj názor co si o tom myslí a jestli má vůbec cenu to psát. Děkuju ;) Lily
Ps.Tenhle obrázek jsem nevyráběla já.

I am human

prolog


Nemohla jsem tomu uvěřit. Já, Katherine Pierce jsem člověk. Ta zkurvená Elena ze mě udělala člověka….vzala mi všechno. Vše čím jsem a čím jsem byla a uzavřela mě do tohoto podivně křehkého a rychle stárnoucího lidského těla.

Zvedla jsem hlavu a zahleděla se na sebe do zrcadla. Na venek jsem možná vypadala pořád stejně. Dlouhé tmavě hnědé lokny se mi stáčeli do půli zad, a oříškově hnědé oči na mě poněkud bezradně koukali...Přemýšlela jsem co udělám. Po světa mám spoustu nepřátel,spoustu těch pro které teď budu snadný cíl. Možná by se mi povedlo předsvědčit Elijaha aby mě přeměnil zpátky na upírku… Ale pujde to vůbec? …Co když ten lék je trvalý..? co když budu takhle muset zůstat navždy?

Zatřásla jsem hlavou a bych vyhnala tyto stresující myšlenky. Jsem přece Katharina Pierce,ta co má vždycky plán a ta co vždycky přežije! Nějak to vymyslím…photos

25. srpna 2013 v 13:15 | M. (Lily) |  News-M.A
Ahojky lidi,dneska jsem se rozhodla že bych sem mohla přidat pár fotek ohledně herců v tvd...

Já osobně mám nejradši z hereček(kromě Niny) asi tuhle dvojici- Candice Accola a Katerina Graham.